LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ’NDEN ZİYARET

Lüleburgaz Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü İbrahim Zengin, Tesisler Müdürü Samet Servet ile Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Işık Ocaklı ve beraberinde Trakya Kalkınma Ajansı Uzmanları bizleri ziyaret ettiler.

26 Ağustos tarihinde Trakya Teknoparkt’ta gerçekleşen ziyarette, Lüleburgaz Belediyesi’nin gençlere yönelik kurduğu akademileri ve bu kapsamda düzenlemiş oldukları etkinlikleri anlattılar. Trakya TeknoparkGenel Müdürü Barış Kocabıyık Teknopark süreçleri üzerine açıklamalarda bulundu. Ardından Edirne Girişim Evi İş Analisti Neslinur Turan Girişim Evi faaliyetleri ve eğitimleri üzerine bilgiler verdi. Trakya TTO Üniversite-Sanayi İşbirliği Uzman Yardımcısı Barış Karol ile yapılan faaliyetler ve verilen destekler çerçevesinde, ileride gerçekleştirilebilecek iş birlikleri üzerinde duruldu.

Ortak yapılabilecek faaliyetler üzerine görüşülen toplantının ardından, Trakya Teknopark’ın içinde konumlandırılan Edirne Girişim Evi ve Trakya Köprü Kuluçka Merkezimiz misafirlerimize gösterildi.