KÜSİ ALT ÇALIŞMA GRUBU EKOMAK KOMPRESÖR FABRİKASINI VE EDİRNE OSB YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

Ziyaretimizde KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Edirne Şube Müdürü Mustafa Şahin, Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık, ETSO Genel Sekreteri Nevzat Taşkın, KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel, KOSGEB Uzmanı Gülden Uslu, Ticaret İl Müdürlüğü Temsilcisi Uğur Denktaşçı, TSE Edirne Temsilcisi Meral Sır, Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Işık Ocaklı, Trakya Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Bahar Manav, Trakya TTO ÜSİ Uzman Yardımcıları Ayhan Bağcı ve Barış Karol bulunmuşlardır.

Ekomak Kompresör Fabrika Müdürü ve mühendisleriyle yapılan görüşmelerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK, KOSGEB ve Kalkınma Ajansı destekleri aktarılmış olup, firmamızın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleşmiştir. Yapılan görüşme sonrasında fabrika turu ile ziyaret sona ermiştir.

Ardından Edirne Organize Sanayi Bölgesine yapılan ziyarette; Bölge Müdürü Murat Ilıcak, İmar Müdürü Müjgan Çorbacı ve Mehmet Özülkü ile istişarelerde bulunularak KÜSİ Alt Çalışma Grubu olarak yapılan ziyaretler hakkında bilgiler verilmiştir.