HORIZON 2020

Akıllı Şehirler ve Toplumlar Bilgi Günü ve Proje Pazarı Etkinliği

 

Avrupa Komisyonu, 23 Eylül 2016 tarihinde, Brüksel/Belçika’da, Ufuk 2020 Programı Akıllı Şehirler ve Toplumlar Bilgi Günü ve Proje Pazarı etkinliği düzenleyecektir.

Etkinlik kapsamında, Ufuk 2020 Programı “Cross-cutting activities” altında yer alan;

-       SCC-1-2016-2017: Smart Cities and Communities ligthouse projects (http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/4082-scc-1-2016-2017.html)

konu başlığı hakkında bilgi verilmesi ve düzenlenecek proje pazarı etkinlikleriyle proje konsorsiyumlarının oluşturulması hedeflenmektedir. Avrupa’nın çeşitli bölgelerindeki özel sektör ve araştırma kuruluşu temsilcilerinin katılacağı etkinlikte, yapılacak görüşmelerle, bilimsel ve teknolojik ortaklıkların başlamasına olanak sağlanacaktır.

23 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek olan etkinlik için katılımcı sayı limiti vardır, bu nedenle en kısa zamanda kayıt olunması gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup kayıt yaptırmak zorunludur.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve gündeme ulaşmak için lütfen için tıklayınız.

Etkinlikler ile ilgili soru ve görüşleriniz için Enerji Alanı Ulusal İrtibat Noktası İlknur Yılmaz ve Çağrı Yıldırım ile ncpenergy@tubitak.gov.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.