HORIZON 2020

“Be Smart, Think Blue” Konferansı’na kayıtlar başlamıştır.

 

Be Smart, Think Blue” Konferansı iki günlük bir etkinlik olup, 19-20 Eylül tarihlerinde Polonya’nın Gdansk kentinde düzenlenecektir.

19 Eylül 2016 tarihindeki etkinliğin ilk gününde katılımcılara “smart blue specialization” kavramı hakkında detaylı bilgiler verilecek, Baltık Denizi ve Avrupa genelinde karşılaşılan ciddi sorunlar hakkında yapılmış projelerle ilgili başarı hikâyeleri paylaşılacaktır. Gün içinde yapılacak olan sunumlar yakın zamanda tamamlanmış ve halen devam eden projeler ve “smart specialization (RIS3)” için araştırma ve yeniliği destekleyen girişimlerce yapılmış faaliyetlere odaklanacaktır.

Etkinliğin ikinci günü olan 20 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek olan “Be Smart, Think Blue” BioHorizon Proje Pazarı etkinliği ise, potansiyel ortaklarla bir araya gelmek ve işbirliği oluşturmak için bir fırsat sunacaktır. Etkinliğin sabah seansında, araştırmacıların, girişimcilerin ve diğer paydaşların proje fikirlerini beşer dakikalık hızlı sunumlar halinde sunma fırsatları bulunmaktadır. Ayrıca, etkinlik katılımcıları BoHorizon ve ETNA2020 projeleri vasıtasıyla pek çok ülkenin ulusal irtibat noktaları ile görüşebilecek ve programa katılma, ortak bulma ve proje taslağı hazırlama gibi konularda destek alabileceklerdir.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere (program, kayıt vb) ulaşmak için ve kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

 

Saygılarımızla,

Çınar ÖNER & Serhat YILDIRIM

Ufuk 2020 Gıda Alanı Ulusal İrtibat Noktaları

TÜBİTAK UİDB Ulusal Koordinasyon Ofisi

e-posta: ncpbio@tubitak.gov.tr