HORIZON 2020

Ulaşım Alanı Bilgi Günü ve Proje Pazarı Etkinliği

 

28 Eylül 2016 tarihinde Belçika-Brüksel’de, Avrupa Komisyonu tarafından Ufuk 2020 Programı Akıllı, Temiz ve Entegre Ulaşım Alanı 2017 yılı çağrılarına yönelik bir bilgi günü ve ETNA2020, Avrupa Komisyonu ve Enterprise Europe Network tarafından proje pazarı etkinliği düzenlenecektir.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup, aynı kurumdan yalnızca iki farklı kişinin kayıt olmasına izin verilmektedir. Katılım taleplerinin çok sayıda olması ve toplam kontenjandan ötürü bir an önce kayıt yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Etkinliğin sabahki oturumunda yapılan sunumlarla, Ulaşım Alanı 2017 Çalışma Programında yer alan havacılık, denizyolu ulaşımı, ulaşım emniyeti, şehiriçi ulaşım, lojistik, altyapı, sosyoekonomik ve davranışsal araştırmalar, otonom karayolu ulaşımı, çevre dostu araçlar konuları  tanıtılıp, katılımcılara Ufuk 2020 Programı kuralları ve değerlendirme kriterleri hakkında bilgi verilecektir.

Sabahki oturuma kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Öğleden sonra düzenlenecek ETNA2020 Proje Pazarı etkinliği düzenlenecektir. Proje pazarı etkinliğine katılabilmek için öncelikle sabahki oturuma kayıt olunması gerekmektedir.

Proje pazarı etkinliği ve birebir görüşmeler kayıt sayfası için lütfen tıklayınız

Proje pazarı etkinliğinin birinci bölümünde katılımcılar, 2017 yılı çağrılarına yönelik proje fikirlerini ve/veya kurumsal kabiliyetlerini tanıtmak adına sunum yapabileceklerdir. Sunum yapmak isteyen katılımcıların 25 Ağustos 2016 tarihine kadar kayıt olarakhazırladıkları sunumları 11 Eylül 2016 tarihine kadar aşağıda yer alan sunum taslağını kullanılarak PDF formatında Juanfrancisco.reyes@cdti.es adresine e-posta ile iletmeleri gerekmektedir.

Sunum taslağı için lütfen tıklayınız

İkinci bölümde ise kayıt yaptıran katılımcılara, önceden sistem üzerinden ayarladıkları birebir görüşmelerde bulunarak, proje fikirlerinine yönelik konsorsiyum oluşturma veya mevcut konsorsiyumlara dahil olma imkanı sunulacaktır. Birebir görüşmelerde bulunmak isteyen katılımcıların, 25 Ağustos 2016 tarihine kadar kayıt olarak birebir görüşmelerini 11 Eylül 2016 tarihine kadar sistem üzerinden ayarlamaları gerekmektedir.  

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Proje pazarı etkinliği ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Ulaşım alanı 2017 yılı çağrı konuları için lütfen tıklayınız

 

Serhat MELİK & Muhammet Hakan HORZUM
Ufuk 2020 Ulaşım Alanı Ulusal İrtibat Noktaları
TÜBİTAK UİDB Ulusal Koordinasyon Ofisi
e-posta: ncptransport@tubitak.gov.tr